„Můj velký sen“ láká děti do českokrumlovské nemocnice.

26. února 2016

Prvního března startuje v českokrumlovské nemocnici velká soutěž pro nejmenší pacienty a jejich malé kamarády. Do konce letošního roku se bude ve dvou kategoriích hrát nejen o tašku plnou výrobků společnosti KOH-I-NOOR, ale také o exkurzi do této továrny na tužky a pastelky. Průvodcem bude vítězům majitel a ředitel společnosti Vlastislav Bříza osobně.

Každý malý pacient, který je hospitalizovaný v českokrumlovské nemocnici dostane od března sadu pastelek KOH-I-NOOR a může se zúčastnit soutěže o nejkrásnější obrázek na téma „můj velký sen“. Ten nejkrásnější z nich bude po celý příští rok ozdobou vnější fasády dětského oddělení. Autora vítězného obrázku čeká exkurze do továrny, kde se pastelky „rodí“ – českobudějovické společnosti KOH-I-NOOR.

Druhá kategorie, ve které se soutěží, je určena kamarádům a sourozencům malých marodů. Pokud přijdou své nemocné kamarády do nemocnice navštívit a namalují obrázek na stejné téma, soutěží o stejnou cenu jako marod samotný – tašku výrobků KOH-I-NOOR a návštěvu v továrně. „Přemýšleli jsme, jak dětem zpříjemnit pobyt v nemocnici. Máme zkušenost, že největší radost jim udělá návštěva někoho, koho mají rádi. Proto chceme dětské kamarády našich pacientů touto cestou motivovat k návštěvě“ dodává autor nápadu Jindřich Florián, primář interního oddělení nemocnice.

A co na to ředitel společnosti KOH-I-NOOR Vlastislav Bříza: „Na začátek spolupráce s českokrumlovskou nemocnicí se velmi těším. Zároveň se moc těším, až provedu malé výherce soutěže po naší fabrice“.